10025 Sk No:8 A.O.S.B Çiğli/İZMİR 0532 291 80 49

Hakkımızda

Hakkımızda

Ülkemizde midye dolma üretimi %90 oranda gıda üretimine uygun olmayan koşullarda, kaçak olarak yapılmaktadır. Güvenilir ve kaliteli midye dolma üretimi ve ihracatı konularında yaşanan bu eksikleri gidermek amacıyla kurulan şirketimiz, uluslararası gıda güvenliği sistemleri ile donatılmış tesisimizde, yetiştiricilik tesislerinden elde edilen midyeler ile üretimine başlamıştır.


Yüksek kalitede ürün üretmeyi ve tüm dünyaya pazarlamayı hedefleyen şirketimiz, 2019 yılından beri balıkçılık ürünleri alanında faaliyet göstermektedir. 2021 Ağustos ayı itibari ile midye dolma ihracatı için gerekli tüm onayları alarak, AVRUPA VE AVRUPA DIŞI tüm ülkelere sevkiyatlarına başlamıştır. Tüm üretim hattımız izlenebilir ve soğuk zincir prensiplerine uygun şekilde kurulmuştur. Elektronik ve otomatik takip sistemleri ile midye dolmalar her aşamada yüksek kalite ve lezzet elde edilecek şekilde üretilmektedir.


Neden Biz?

%100 Gerçek İzmir Midye

HACCP gıda güvenliği sisteminin uygulandığı tesisimizde, Tarım ve Orman Bakanlığı onaylı çiftliklerden alınan canlı kabuklu midyeler, pilav ve özel baharat karışımlarıyla buluşturulup lezzetli midye dolmalar haline getirilir.


Şoklanıp dondurulan midye dolmalarımız arzu edilen miktarlarda paketlenmiş olarak -18°C’de muhafaza edilir. İhracat sevkiyatlarımız soğuk zinciri koruyarak AVRUPA VE AVRUPA DIŞI her noktaya uçak taşımacılığı, gemi sevkiyatları ve karayolları taşımacılığı ile -18°C’de gerçekleştirilir.


Ürünlerimizin otokontrol analizleri yapılarak tüm mikrobiyolojik ve diğer tehlikelerden ari olacak şekilde işlenmiş olarak siz müşterilerimize sunulur.


Tüm personelimiz COVİD-19 ve Gıda Hijyen Prosedürlerine uygun olarak üretim alanında çalışırlar.


Tesisimizin tümü, ürün hammadde kabulünden sevkiyat alanına kadar 7/24 kamera ve güvelik sistemleri ile izlenmekte ve denetlenmektedir.


Bu lezzeti tatmaya davetlisiniz.